Naucz się „czytać” wykresy:

FOREX, AKCJE, KRYPTOWALUTY

Dane kontaktowe:

 

Zwrot Pieniędzy sp. z o.o.

ul. KRÓLEWSKA, nr 65A, lok. 1
30-081 Kraków

KRS: 0000453795; REGON: 122803003; NIP: 6772373974

mail: support@zwrotpieniedzy.com

czat: w prawym dolnym roku strony

W przypadku pytań prosimy o kontakt za pomocą czatu w prawym dolnym rogu strony, mailem, lub za pośrednictwem formularza po prawej stronie.

 

Gotowy(a), aby zacząć naukę?

„Wszystko jest trudne, zanim stanie się łatwe”
– Johann Wolfgang Goethe

Ostrzeżenie o ryzyku. 
Przedstawione treści, mają charakter wyłącznie edukacyjny. Nie stanowią one porady inwestycyjnej, ani rekomendacji. Jeśli potrzebujesz porady finansowej, zwróć się do licencjonowanego niezależnego doradcy finansowego.
Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Autorzy materiałów nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte przez uczestników, na podstawie informacji zawartych w materiałach udostępnianych za pomocą tej strony internetowej. Transakcje na instrumentach inwestycyjnych, w szczególności tych które wykorzystują dźwignię finansową są zawsze obarczone ryzykiem. Mogą w efekcie przynieść nie tylko zyski ale także straty, przekraczające nawet zaangażowany przez inwestora kapitał. Pamiętaj, że każda transakcja jest Twoją własną indywidualną decyzją.