Naucz się „czytać” wykresy:

FOREX, AKCJE, KRYPTOWALUTY

Indywidualne spotkania online

 

Łączymy się z Tobą za pośrednictwem programu do współdzielenia pulpitu, który umożliwia także swobodną rozmowę online.

Mentorem jest osoba bardzo dobrze znająca strategię Price Action Plus, dzięki temu masz pewność rzetelnej pomocy i prawidłowej diagnozy ewentualnych problemów do rozwiązania.

Spotkanie trwa ok 1 godziny (60 min). Jednocześnie można wykorzystać do 2 godzin podczas jednego spotkania online, po wcześniejszym ustaleniu.

Spotkania są nagrywane. Po zakończeniu, otrzymasz link do nagrania.

Spotkania mogą być cykliczne np. co tydzień lub w miarę potrzeb – terminy trzeba wcześniej potwierdzić z Mentorem.

Spotkania online są przede wszystkim dla osób, które ukończyły kurs
e-learning lub są w trakcie nauki
strategii Price Action Plus.

 

Gotowy(a), aby zacząć naukę?

„Wszystko jest trudne, zanim stanie się łatwe”
– Johann Wolfgang Goethe

Ostrzeżenie o ryzyku. 
Przedstawione treści, mają charakter wyłącznie edukacyjny. Nie stanowią one porady inwestycyjnej, ani rekomendacji. Jeśli potrzebujesz porady finansowej, zwróć się do licencjonowanego niezależnego doradcy finansowego.
Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Autorzy materiałów nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte przez uczestników, na podstawie informacji zawartych w materiałach udostępnianych za pomocą tej strony internetowej. Transakcje na instrumentach inwestycyjnych, w szczególności tych które wykorzystują dźwignię finansową są zawsze obarczone ryzykiem. Mogą w efekcie przynieść nie tylko zyski ale także straty, przekraczające nawet zaangażowany przez inwestora kapitał. Pamiętaj, że każda transakcja jest Twoją własną indywidualną decyzją.